s-wyszynski-cytat

Dziękujemy!!!

P1010089Z głębi serca dziękujemy Księżom Biskupom i innym Księżom, Parlamentarzystom, naszym Wspaniałym Sponsorom, Marszałkowi i Członkom Zarządu Województwa Podlaskiego, Prezydentowi Łomży, jego Zastępcom i Przewodniczącemu Rady Miejskiej, Starostom, Wójtom wielu gmin, burmistrzom, wielu naszym Przyjaciołom z Łomży, z regionu i z całego kraju, wojsku, policji, instytucjom i organizacjom - wszystkim, których serca na hasło "Ziemia Łomżyńska" żywiej drgają za świąteczne serdeczności! Ponad sto kart z życzeniami nie zmieściło się na jednej szafce! Dziękujemy i odwzajemniamy - o czym już Państwo wiecie! Niech spełniają się życzenia i marzenia!

Czytaj więcej...

Czytaj "Wiadomości Łomżyńskie" 53

Wiad Lom 53 OkladkaByłbym wierutnym łgarzem, gdybym napisał, że jest to dobry numer. No bo tak: Kto ukradł bursztyny z łomżyńskiego muzeum?

Czytaj więcej...

Dziękujemy i... prosimy!

P1000761 003Rok 2018 to dla Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej czas ważnych decyzji i wydarzeń. 600-lecie nadania Łomży praw miejskich, 60-lecie Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, wydanie kolejnego, 14 już rocznika „Ziemia Łomżyńska oraz albumu „Załomżenie”, kolejne edycje kwartalnika „Wiadomości Łomżyńskie”, konkursy na wspomnienia „W mieście, co było mi rajem”, konkurs na prace magisterskie poświęcone tematyce łomżyńskiej, „Kufer wspomnień”, XVI Zjazd Wychowanków i Nauczycieli szkół Ziemi Łomżyńskiej - to przedsięwzięcia wymagające od nas wszystkich dużego wysiłku, ale przede wszystkim nakładów finansowych.

Czytaj więcej...

22-24 czerwca: widzimy się w Łomży!

Szanowni, Drodzy Przyjaciele! Dziś po południu postanowiliśmy, że najlepszym terminem naszego kolejnego, chyba już 15. spotkania będzie czas pomiędzy 22 i 24 dniem czerwca.  Tyle mogę  zapewnić dziś - po to - byście mogli układać sobie wakacje. Program i zasady uczestnictwa będą powstawały w ciągu najbliższych dni - szybko go poznacie! Tak, czy inaczej: ten czerwiec może znowu należeć do nas!!! Wszystkie informacje: (48)862162833).

Strona 1 z 87

SALONIK WYDAWNICZY

Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej
ul. Sienkiewicza 8

Zapraszamy
codziennie od 8.00-15.00

JEDYNA W REGIONIE BAZA WYDAWNICTW O ŁOMŻY
I ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ

1procencik

Dziękujemy Wszystkim,
którzy przekazali w swoim rocznym zeznaniu podatkowym swój jeden procent na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

Free business joomla templates