s-wyszynski-cytat

Łomża czeka na Łomżyniaków!

znak xvi zwinXVI Zjazd Wychowanków i Nauczycieli Szkół Ziemi Łomżyńskiej odbędzie się w dniach 15-16 czerwca! Termin został zmieniony (wcześniej planowano 24-26 czerwca), by dać możliwość zwłaszcza gościom przyjezdnym udziału w centralnych uroczystościach z okazji 600-lecia nadania Łomży praw miejskich. Odbędą się one głównie 15 czerwca, dokładnie w rocznicowym dniu wydarzeń sprzed 600 lat. Ale tradycyjnie nie zabraknie także stałych elementów naszych zjazdów.

Tak więc pora pakować walizki. Oczekujemy na Was już 14 czerwca (jest możliwość noclegów), a wyjechać będzie można 17 czerwca. Szczegóły w załącznikach. Prosimy jednak o dokładne sprawdzenie kart uczestnictwa przed wysłaniem do organizatorów - tak, by uniknąć jakichkolwiek niedokładności lub pomyłek. No i pamiętajcie: w tym roku bawimy się w rytmie 600-lecia miejskości naszej Łomży i 60-lecia Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej!

Do pobrania:

ZAŁOŻENIA PROGRAMOWO – ORGANIZACYJNE (pdf)
ZAŁOŻENIA PROGRAMOWO – ORGANIZACYJNE (jpg)
ZAŁOŻENIA PROGRAMOWO – ORGANIZACYJNE (doc)

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU (pdf)
ZGŁOSZENIE UDZIAŁU (jpg)
ZGŁOSZENIE UDZIAŁU (doc)

SALONIK WYDAWNICZY

Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej
ul. Sienkiewicza 8

Zapraszamy
codziennie od 8.00-15.00

JEDYNA W REGIONIE BAZA WYDAWNICTW O ŁOMŻY
I ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ

1procencik

Dziękujemy Wszystkim,
którzy przekazali w swoim rocznym zeznaniu podatkowym swój jeden procent na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

Free business joomla templates