s-wyszynski-cytat

Czytaj "Wiadomości Łomżyńskie" 53

Wiad Lom 53 OkladkaByłbym wierutnym łgarzem, gdybym napisał, że jest to dobry numer. No bo tak: Kto ukradł bursztyny z łomżyńskiego muzeum?

Publikacja pewnej internetowej fotografii w poprzednim wydaniu „Wiadomości” odkryła tożsamość dwóch łomżyniaków wracających z Syberii! Tajemnice łomżyńskiego „Plastyka”. Sensacyjne losy łomżyńskiego kapucyna – naczelnego kapelana armii Andersa! Czy łomżyńskie hale targowe czekają na dwie laski dynamitu? Nieznane sensacje i nieznani bohaterowie powstania styczniowego z Łomży! Ruscy chcieli pokonać nie tylko Podgórzaków! Kto pamięta dawną łomżyńską przystań? My! Co ma sutanna do miodu? Adam Dąbrowski pisze o… dawaniu… kobietom… Łomżynianki na światowych scenach! Wędrówka śladami wielkanocnych tradycji na Kurpiach. Jakie ciekawostki ma w swoich zbiorach 70-letnie muzeum w Łomży? Prof. Andrzej Strumiłło w Łomży! Kronika łomżyńska, żałobna karta i sport. A numer otwiera wiosenne zupełnie, wspaniałe zdjęcie Karola Babiela. Tak więc to nie jest dobry numer! To jest numer MEGA DOBRY! Pozwolisz na to, by nie znalazł się w Twoich rękach? Za jedyne 6 złotych? Nie bądź gorszy od sąsiada! Łomżyniak z krwi i kości czyta WIADOMOŚCI! Albo w TPZŁ (ul. Sienkiewicza 8), albo w Salonie Prasowym „U Darka” (Dworna 4). Zapraszamy!

SALONIK WYDAWNICZY

Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej
ul. Sienkiewicza 8

Zapraszamy
codziennie od 8.00-15.00

JEDYNA W REGIONIE BAZA WYDAWNICTW O ŁOMŻY
I ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ

1procencik

Dziękujemy Wszystkim,
którzy przekazali w swoim rocznym zeznaniu podatkowym swój jeden procent na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

Free business joomla templates