s-wyszynski-cytat

ŁOMŻYNIAK Z KRWI I KOŚCI CZYTA "WIADOMOŚCI"

Wiad Lom 51 okladkaW TOWARZYSTWIE PRZYJACIÓŁ ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ CZEKA NA WAS ŚWIEŻUTEŃKI, NOWY, 51 NUMER "WIADOMOŚCI ŁOMŻYŃSKICH". 48 STRON ZA JEDYNE 6 ZŁOTYCH. SUPER TEKSTY I ZDJĘCIA. PAMIĘTACIE "SZERYFA" Z ŁOMŻY?

PRZYPOMINAMY TĘ WSPANIAŁĄ POSTAĆ. CZEGO SZUKAŁO KURPIOWSKIE SERCE POD ARGENTYŃSKIM NIEBEM? CHĘTNIK MAZUREM? WIECIE, ŻE DONATA GODLEWSKA ZOSTAŁA ARESZTOWANA? ZYGMUNT ZDANOWICZ ODŚWIEŻA SWOJĄ DZ...IECIĘCĄ ZNAJOMOŚĆ Z OKUPACJI Z TAJEMNICZĄ IRENĄ. NIEZNANY LIST PROF. KOZŁOWSKIEGO Z OGÓLNIAKA DO JEDNEGO Z UCZNIÓW. KOMENDANT POLICJI Z RUTEK ROZBIJA MIĘDZYNARODOWY GANG FAŁSZERZY PASZPORTÓW. A GABRIELA SZCZĘSNA IDZIE ŚLADAMI MIŁOSNYCH UNIESIEŃ POETY LEŚMIANA DO PIĘKNEJ I ZDOLNEJ ŁOMŻYNIANKI. DO TEGO KRONIKA ŁOMŻYŃSKA, GONIEC KULTURALNY Z RELACJĄ Z WIELKIEGO JUBILEUSZU ŁOMŻYŃSKIEJ SCENY, FELIETONY. ALE TO TEŻ NIE WSZYSTKO! ZAPRASZAMY NA UL. SIENKIEWICZA 8. WIADOMOŚCI ŁOMŻYŃSKIE KUPISZ TAKŻE W SALONIKU PRASOWYM 'U DARKA" PRZY UL. DWORNEJ 4.

 

SALONIK WYDAWNICZY

Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej
ul. Sienkiewicza 8

Zapraszamy
codziennie od 8.00-15.00

JEDYNA W REGIONIE BAZA WYDAWNICTW O ŁOMŻY
I ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ

1procencik

Dziękujemy Wszystkim,
którzy przekazali w swoim rocznym zeznaniu podatkowym swój jeden procent na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

Free business joomla templates